Wyniki

Klasyfikacja po rundzie IX.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 8.0 3763 1590 505
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 7.0 3988 1441 810
3 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 7.0 3847 1341 627
4 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 7.0 3767 1438 512
5 Dariusz Kosz Nysa 151.83 7.0 3766 1503 416
6 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 7.0 3563 1356 430
7 Jerzy Luter Bytom 110.83 7.0 3549 1467 228
8 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 7.0 3500 1448 189
9 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 6.5 3517 1306 514
10 Kamil Górka Kraków 148.20 6.0 3758 1306 416
11 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 6.0 3736 1257 479
12 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 6.0 3662 1222 394
13 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 6.0 3605 1306 262
14 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 6.0 3514 1284 101
15 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 6.0 3470 1257 209
16 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 6.0 3434 1213 160
17 Michał Burak Wrocław 100.00 6.0 3400 1347 2
18 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 6.0 3398 1322 -35
19 Radosław Jachna Łódź 136.84 5.5 3335 1206 42
20 Karol Waniek Wrocław 134.24 5.0 3768 1094 388
21 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 5.0 3722 1128 500
22 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 5.0 3717 1124 309
23 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 5.0 3641 1201 394
24 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 5.0 3574 1087 259
25 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 5.0 3572 1135 234
26 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 5.0 3515 1145 46
27 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 5.0 3497 1164 439
28 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 5.0 3486 1149 279
29 Justyna Górka Kraków 143.21 5.0 3476 1175 71
30 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 5.0 3422 1137 32
31 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 5.0 3333 1178 -167
32 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 5.0 3318 1198 190
33 Urszula Solarska Łódź 109.20 5.0 3304 1054 246
34 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 5.0 3293 1159 -98
35 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 5.0 3234 1159 -45
36 Teresa Pawlik Lubin 117.40 5.0 3220 1140 -124
37 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 5.0 3103 1156 -262
38 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 4.0 3535 1026 476
39 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 4.0 3527 1020 277
40 Bogusław Szyszka Oława 139.27 4.0 3502 1039 15
41 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 4.0 3436 1038 129
42 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 4.0 3384 923 211
43 Adam Janicki Łódź 116.58 4.0 3381 1086 -41
44 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 4.0 3379 1117 -102
45 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 4.0 3376 1055 -64
46 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 4.0 3322 980 60
47 Barbara Obremska Wrocław 128.61 4.0 3309 975 68
48 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 4.0 3246 999 101
49 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 4.0 3245 1010 -119
50 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 4.0 3236 1041 7
51 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 4.0 3209 959 311
52 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 4.0 3157 1046 -362
53 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 4.0 3133 1073 -150
54 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 4.0 3087 1060 -298
55 Laura Pisula Wrocław 101.72 4.0 3085 1070 -294
56 Robert Wagner Wrocław 105.16 4.0 2857 974 -146
57 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 4.0 2616 897 179
58 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 4.0 2449 869 -206
59 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 3.5 2764 787 -105
60 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 3.0 3329 842 82
61 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 3.0 3261 851 -110
62 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 3.0 3250 876 -31
63 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 3.0 3184 924 -404
64 Michał Landowski Police 100.00 3.0 3174 846 -113
65 Paweł Morga Warszawa 121.12 3.0 3112 933 -271
66 Rafał Świątek Wrocław 103.81 3.0 2923 836 -447
67 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 3.0 2865 888 -292
68 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 3.0 2861 979 -416
69 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 3.0 2824 863 -140
70 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 2795 808 -52
71 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 3.0 2476 763 36
72 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 2.5 2353 664 -769
73 Monika Rogowska Oława 100.00 2.5 2123 689 -886
74 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 2.0 3076 792 -203
75 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 2.0 2679 644 -595
76 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 1.5 2838 546 -127
77 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 1.5 1680 454 -525
78 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 1.0 2836 618 -398
79 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 1770 426 -1438

Runda nr 9

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Łukasz Tuszyński 288 : 383 Tomasz Ciejka
2 Krzysztof Obremski 358 : 372 Dariusz Kosz
3 Michał Alabrudziński 387 : 328 Stanisław Rydzik
4 Grzegorz Kurowski 411 : 394 Mateusz Królikowski
5 Bronisław Parada 404 : 323 Małgorzata Szczygieł
6 Jerzy Luter 416 : 402 Waldemar Czerwoniec
7 Radosław Jachna 340 : 465 Dariusz Maciejuk
8 Małgorzata Sulejewska 358 : 331 Agata Kuć
9 Jerzy Matyasik 479 : 303 Miłosz Wrzałek
10 Zbigniew Wietecki 323 : 369 Michał Burak
11 Michał Puchowski 363 : 511 Kamil Górka
12 Tomasz Suchanek 355 : 359 Bartosz Morawski
13 Dariusz Kuć 326 : 324 Ireneusz Moralewicz
14 Juliusz Czupryniak 385 : 367 Szymon Figurski
15 Karol Waniek 481 : 291 Monika Siemaszko
16 Teresa Pawlik 335 : 317 Zdzisław Figurski
17 Urszula Solarska 421 : 330 Rafał Wesołowski
18 Ryszard Korpalski 377 : 288 Andrzej Kwiatkowski
19 Ziemowit Pazda 438 : 316 Marta Ćwiek
20 Dorota Stachowska 437 : 368 Wojciech Morawski
21 Laura Pisula 293 : 422 Leszek Dobrowolski
22 Krzysztof Sporczyk 312 : 392 Ryszard Żydaczewski
23 Justyna Górka 464 : 318 Wojciech Gonet
24 Bogusław Szyszka 398 : 390 Kacper Zegadło
25 Przemysław Pawlic 409 : 332 Maciej Pietrasik
26 Paweł Morga 324 : 406 Adam Janicki
27 Czesława Pawłowska 352 : 255 Joanna Pawlińska
28 Jolanta Raszewska-Marczak 254 : 351 Barbara Obremska
29 Robert Wagner 440 : 327 Michał Szymkowski
30 Agata Stachowska 398 : 325 Dorota Kuć
31 Alicja Puchowska 240 : 483 Dariusz Ulatowski
32 Monika Rogowska 267 : 358 Marcin Stachowski
33 Marcin Radwański 278 : 409 Andrzej Rechowicz
34 Michał Landowski 396 : 308 Magdalena Sulejewska
35 Krzysztof Borodziuk 417 : 312 Konrad Łukaszewicz
36 Joanna Zborowska 326 : 333 Sławomir Wolski
37 Jan Sawoniuk 256 : 417 Rafał Świątek

Rozstawienie do rundy 9.

Gospodarz Stół Gość
Łukasz Tuszyński 1 Tomasz Ciejka
Krzysztof Obremski 2 Dariusz Kosz
Michał Alabrudziński 3 Stanisław Rydzik
Grzegorz Kurowski 4 Mateusz Królikowski
Bronisław Parada 5 Małgorzat a Szczygieł
Jerzy Luter 6 Waldemar Czerwoniec
Radosław Jachna 7 Dariusz Maciejuk
Małgorzata Sulejewska 8 Agata Kuć
Jerzy Matyasik 9 Miłosz Wrzałek
Zbigniew Wietecki 10 Michał Burak
Michał Puchowski 11 Kamil Górka
Tomasz Suchanek 12 Bartosz Morawski
Dariusz Kuć 13 Ireneusz Moralewicz
Juliusz Czupryniak 14 Szymon Figurski
Karol Waniek 15 Monika Siemaszko
Teresa Pawlik 16 Zdzisław Figurski
Urszula Solarska 17 Rafał Wesołowski
Ryszard Korpalski 18 Andrzej Kwiatkowski
Ziemowit Pazda 19 Marta Ćwiek
Dorota Stachowska 20 Wojciech Morawski
Laura Pisula 21 Leszek Dobrowolski
Krzysztof Sporczyk 22 Ryszard Żydaczewski
Justyna Górka 23 Wojciech Gonet
Bogusław Szyszka 24 Kacper Zegadło
Przemysław Pawlic 25 Maciej Pietrasik
Paweł Morga 26 Adam Janicki
Czesława Pawłowska 27 Joanna Pawlińska
Jolanta Raszewska-Marczak 28 Barbara Obremska
Robert Wagner 29 Michał Szymkowski
Agata Stachowska 30 Dorota Kuć
Alicja Puchowska 31 Dariusz Ulatowski
Monika Rogowska 32 Marcin Stachowski
Marcin Radwański 33 Andrzej Rechowicz
Michał Landowski 34 Magdalena Sulejewska
Krzysztof Borodziuk 35 Konrad Łukaszewicz
Joanna Zborowska 36 Sławomir Wolski
Jan Sawoniuk 37 Rafał Świątek