Wyniki

Klasyfikacja po rundzie VIII.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 7.0 3700 1352 905
2 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 7.0 3409 1336 526
3 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 7.0 3376 1397 446
4 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 6.0 3464 1143 532
5 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 6.0 3408 1151 538
6 Dariusz Kosz Nysa 151.83 6.0 3394 1312 402
7 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 6.0 3268 1128 411
8 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 6.0 3147 1185 290
9 Jerzy Luter Bytom 110.83 6.0 3133 1288 214
10 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 6.0 3098 1169 305
11 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 6.0 3089 1270 172
12 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 5.5 3113 1136 433
13 Radosław Jachna Łódź 136.84 5.5 2995 1119 167
14 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 5.0 3315 1063 323
15 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 5.0 3310 1118 421
16 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 5.0 3269 1064 410
17 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 5.0 3251 1037 305
18 Kamil Górka Kraków 148.20 5.0 3247 1146 268
19 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 5.0 3246 1122 258
20 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 5.0 3173 1086 441
21 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 5.0 3049 1063 142
22 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 5.0 3040 1158 -62
23 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 5.0 3035 1087 -75
24 Michał Burak Wrocław 100.00 5.0 3031 1172 -44
25 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 5.0 2970 1080 -19
26 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 5.0 2963 1094 194
27 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 5.0 2736 1086 -244
28 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 4.0 3396 949 498
29 Karol Waniek Wrocław 134.24 4.0 3287 934 198
30 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 4.0 3210 953 295
31 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 4.0 3205 967 567
32 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 4.0 3091 1054 -13
33 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 4.0 3077 977 -76
34 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 4.0 3068 966 198
35 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 4.0 3064 997 150
36 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 4.0 3030 960 -48
37 Justyna Górka Kraków 143.21 4.0 3012 1014 -75
38 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 4.0 2986 966 -56
39 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 4.0 2954 926 71
40 Teresa Pawlik Lubin 117.40 4.0 2885 961 -142
41 Urszula Solarska Łódź 109.20 4.0 2883 871 155
42 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 4.0 2857 977 -134
43 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 4.0 2856 993 -167
44 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 4.0 2841 984 -240
45 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 4.0 2821 1004 -70
46 Laura Pisula Wrocław 101.72 4.0 2792 997 -165
47 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 4.0 2769 967 -152
48 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 4.0 2616 897 179
49 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 4.0 2449 869 -206
50 Bogusław Szyszka Oława 139.27 3.0 3104 858 7
51 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 3.0 2997 770 159
52 Adam Janicki Łódź 116.58 3.0 2975 915 -123
53 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 3.0 2970 830 -37
54 Barbara Obremska Wrocław 128.61 3.0 2958 825 -29
55 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 3.0 2934 796 3
56 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 3.0 2925 826 42
57 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 3.0 2901 773 -32
58 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 3.0 2888 849 10
59 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 3.0 2827 880 -124
60 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 3.0 2800 809 234
61 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 2795 808 -52
62 Paweł Morga Warszawa 121.12 3.0 2788 866 -189
63 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 3.0 2610 829 -195
64 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 3.0 2570 784 -43
65 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 3.0 2476 763 36
66 Robert Wagner Wrocław 105.16 3.0 2417 805 -259
67 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 2.5 2366 622 -178
68 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 2.5 2113 614 -526
69 Monika Rogowska Oława 100.00 2.5 1856 639 -795
70 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 2.0 2798 719 -72
71 Michał Landowski Police 100.00 2.0 2778 696 -201
72 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 2.0 2767 774 -509
73 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 2.0 2528 829 -423
74 Rafał Świątek Wrocław 103.81 2.0 2506 686 -608
75 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 2.0 2353 579 -588
76 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 1.5 2526 490 -22
77 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 1.5 1680 454 -525
78 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 1.0 2528 568 -310
79 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 1514 372 -1277

Runda nr 8

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Jerzy Luter 280 : 415 Łukasz Tuszyński
2 Stanisław Rydzik 372 : 468 Krzysztof Obremski
3 Michał Alabrudziński 460 : 418 Dariusz Kosz
4 Tomasz Ciejka 476 : 361 Małgorzata Sulejewska
5 Agata Kuć 394 : 414 Grzegorz Kurowski
6 Mateusz Królikowski 422 : 387 Juliusz Czupryniak
7 Ireneusz Moralewicz 360 : 432 Dariusz Maciejuk
8 Małgorzata Szczygieł 379 : 359 Michał Puchowski
9 Michał Burak 308 : 397 Bronisław Parada
10 Leszek Dobrowolski 359 : 361 Radosław Jachna
11 Waldemar Czerwoniec 400 : 367 Wojciech Morawski
12 Rafał Wesołowski 330 : 339 Tomasz Suchanek
13 Zdzisław Figurski 379 : 434 Jerzy Matyasik
14 Bartosz Morawski 426 : 412 Justyna Górka
15 Kamil Górka 428 : 278 Dorota Stachowska
16 Marta Ćwiek 313 : 434 Zbigniew Wietecki
17 Wojciech Gonet 344 : 465 Miłosz Wrzałek
18 Ziemowit Pazda 279 : 386 Szymon Figurski
19 Andrzej Kwiatkowski 328 : 470 Dariusz Kuć
20 Dorota Kuć 395 : 544 Karol Waniek
21 Czesława Pawłowska 292 : 331 Ryszard Korpalski
22 Ryszard Żydaczewski 361 : 295 Przemysław Pawlic
23 Adam Janicki 317 : 346 Krzysztof Sporczyk
24 Kacper Zegadło 388 : 327 Paweł Morga
25 Teresa Pawlik 426 : 312 Dariusz Ulatowski
26 Andrzej Rechowicz 384 : 394 Monika Siemaszko
27 Michał Szymkowski 378 : 407 Laura Pisula
28 Joanna Pawlińska 320 : 352 Urszula Solarska
29 Barbara Obremska 515 : 177 Monika Rogowska
30 Krzysztof Borodziuk 359 : 401 Bogusław Szyszka
31 Maciej Pietrasik 359 : 241 Sławomir Wolski
32 Jolanta Raszewska-Marczak 400 : 1 Rafał Świątek
33 Michał Landowski 277 : 434 Robert Wagner
34 Agata Stachowska 391 : 318 Marcin Radwański
35 Marcin Stachowski 414 : 237 Joanna Zborowska
36 Magdalena Sulejewska 316 : 369 Alicja Puchowska
37 Jan Sawoniuk 99 : 517 Konrad Łukaszewicz

Rozstawienie do rundy 8.

Gospodarz Stół Gość
Jerzy Luter 1 Łukasz Tuszyński
Stanisław Rydzik 2 Krzysztof Obremski
Michał Alabrudziński 3 Dariusz Kosz
Tomasz Ciejka 4 Małgorzat a Sulejewska
Agata Kuć 5 Grzegorz Kurowski
Mateusz Królikowski 6 Juliusz Czupryniak
Ireneusz Moralewicz 7 Dariusz Maciejuk
Małgorzata Szczygieł 8 Michał Puchowski
Michał Burak 9 Bronisław Parada
Leszek Dobrowolski 10 Radosław Jachna
Waldemar Czerwoniec 11 Wojciech Morawski
Rafał Wesołowski 12 Tomasz Suchanek
Zdzisław Figurski 13 Jerzy Matyasik
Bartosz Morawski 14 Justyna Górka
Kamil Górka 15 Dorota Stachowska
Marta Ćwiek 16 Zbigniew Wietecki
Wojciech Gonet 17 Miłosz Wrzałek
Ziemowit Pazda 18 Szymon Figurski
Andrzej Kwiatkowski 19 Dariusz Kuć
Dorota Kuć 20 Karol Waniek
Czesława Pawłowska 21 Ryszard Korpalski
Ryszard Żydaczewski 22 Przemysła w Pawlic
Adam Janicki 23 Krzysztof Sporczyk
Kacper Zegadło 24 Paweł Morga
Teresa Pawlik 25 Dariusz Ulatowski
Andrzej Rechowicz 26 Monika Siemaszko
Michał Szymkowski 27 Laura Pisula
Joanna Pawlińska 28 Urszula Solarska
Barbara Obremska 29 Monika Rogowska
Krzysztof Borodziuk 30 Bogusław Szyszka
Maciej Pietrasik 31 Sławomir Wolski
Jolanta Raszewska-Marczak 32 Rafał Świątek
Michał Landowski 33 Robert Wagner
Agata Stachowska 34 Marcin Radwański
Marcin Stachowski 35 Joanna Zborowska
Magdalena Sulejewska 36 Alicja Puchowska
Jan Sawoniuk 37 Konrad Łukaszewicz