Wyniki

Klasyfikacja po rundzie VII.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 6.0 3285 1191 770
2 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 6.0 3036 1060 634
3 Dariusz Kosz Nysa 151.83 6.0 2976 1206 444
4 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 6.0 2941 1143 430
5 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 6.0 2916 1195 404
6 Jerzy Luter Bytom 110.83 6.0 2853 1190 349
7 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 5.0 2988 960 417
8 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 5.0 2916 1024 441
9 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 5.0 2846 958 376
10 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 5.0 2813 999 513
11 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 5.0 2768 1025 270
12 Michał Burak Wrocław 100.00 5.0 2723 1100 45
13 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 5.0 2679 1069 53
14 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 5.0 2675 1106 152
15 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 5.0 2666 990 233
16 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 5.0 2662 985 177
17 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 5.0 2611 1010 1
18 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 4.5 2716 986 344
19 Radosław Jachna Łódź 136.84 4.5 2634 946 165
20 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 4.0 2915 897 290
21 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 4.0 2875 883 576
22 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 4.0 2831 882 350
23 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 4.0 2820 929 244
24 Kamil Górka Kraków 148.20 4.0 2819 974 118
25 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 4.0 2817 869 184
26 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 4.0 2804 903 289
27 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 4.0 2798 927 31
28 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 4.0 2763 976 129
29 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 4.0 2705 910 152
30 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 4.0 2701 887 231
31 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 4.0 2624 911 185
32 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 4.0 2616 897 179
33 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 4.0 2601 908 -130
34 Justyna Górka Kraków 143.21 4.0 2600 910 -61
35 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 4.0 2578 895 -17
36 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 4.0 2528 909 -119
37 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 4.0 2449 869 -206
38 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 4.0 2425 870 -31
39 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 4.0 2350 924 -351
40 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 3.0 2926 767 356
41 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 2795 808 -52
42 Karol Waniek Wrocław 134.24 3.0 2743 769 49
43 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 3.0 2678 767 2
44 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 3.0 2669 788 -114
45 Adam Janicki Łódź 116.58 3.0 2658 838 -94
46 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 3.0 2598 795 -117
47 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 3.0 2589 706 82
48 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 3.0 2560 753 61
49 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 3.0 2556 744 32
50 Urszula Solarska Łódź 109.20 3.0 2531 721 123
51 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 3.0 2530 742 191
52 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 3.0 2526 818 -173
53 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 3.0 2505 740 300
54 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 3.0 2476 763 36
55 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 3.0 2475 837 -99
56 Paweł Morga Warszawa 121.12 3.0 2461 785 -128
57 Teresa Pawlik Lubin 117.40 3.0 2459 811 -256
58 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 3.0 2443 820 -114
59 Laura Pisula Wrocław 101.72 3.0 2385 828 -194
60 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 3.0 2290 770 -163
61 Monika Rogowska Oława 100.00 2.5 1679 560 -457
62 Bogusław Szyszka Oława 139.27 2.0 2703 702 -35
63 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 2.0 2638 605 41
64 Rafał Świątek Wrocław 103.81 2.0 2505 636 -209
65 Michał Landowski Police 100.00 2.0 2501 641 -44
66 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 2.0 2480 669 1
67 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 2.0 2474 699 -167
68 Barbara Obremska Wrocław 128.61 2.0 2443 675 -367
69 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 2.0 2408 685 -467
70 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 2.0 2287 779 -305
71 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 2.0 2170 630 -442
72 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 2.0 2116 529 -411
73 Robert Wagner Wrocław 105.16 2.0 1983 655 -416
74 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 1.5 1975 461 -251
75 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.5 1744 464 -579
76 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 1.5 1680 454 -525
77 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 1.0 2212 518 -257
78 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.5 2009 340 -440
79 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 1415 322 -859

Runda nr 7

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Krzysztof Obremski 368 : 477 Łukasz Tuszyński
2 Tomasz Ciejka 382 : 480 Jerzy Luter
3 Grzegorz Kurowski 320 : 329 Michał Alabrudziński
4 Stanisław Rydzik 480 : 388 Michał Burak
5 Dariusz Kosz 448 : 329 Kamil Górka
6 Ireneusz Moralewicz 507 : 295 Andrzej Kwiatkowski
7 Agata Kuć 477 : 286 Dorota Stachowska
8 Małgorzata Sulejewska 399 : 394 Zdzisław Figurski
9 Mateusz Królikowski 438 : 323 Jerzy Matyasik
10 Bronisław Parada 359 : 359 Radosław Jachna
11 Dariusz Maciejuk 416 : 353 Leszek Dobrowolski
12 Michał Puchowski 393 : 255 Justyna Górka
13 Marta Ćwiek 365 : 424 Małgorzata Szczygieł
14 Dariusz Kuć 333 : 335 Juliusz Czupryniak
15 Waldemar Czerwoniec 465 : 359 Kacper Zegadło
16 Michał Trumpus 368 : 413 Łukasz Sornek
17 Krzysztof Sporczyk 309 : 403 Bartosz Morawski
18 Zbigniew Wietecki 405 : 322 Teresa Pawlik
19 Miłosz Wrzałek 394 : 383 Przemysław Pawlic
20 Laura Pisula 281 : 490 Rafał Wesołowski
21 Adam Janicki 287 : 327 Wojciech Gonet
22 Paweł Morga 389 : 429 Ziemowit Pazda
23 Wojciech Morawski 357 : 345 Andrzej Rechowicz
24 Jerzy Tatarczuk 392 : 367 Czesława Pawłowska
25 Tomasz Suchanek 346 : 298 Bogusław Szyszka
26 Szymon Figurski 301 : 284 Dorota Kuć
27 Karol Waniek 431 : 349 Marcin Stachowski
28 Barbara Obremska 320 : 417 Ryszard Żydaczewski
29 Monika Siemaszko 445 : 386 Maciej Pietrasik
30 Rafał Świątek 319 : 451 Michał Szymkowski
31 Dariusz Ulatowski 499 : 324 Michał Landowski
32 Urszula Solarska 371 : 327 Krzysztof Borodziuk
33 Sławomir Wolski 314 : 317 Łukasz Szałkiewicz
34 Marcin Radwański 323 : 330 Joanna Pawlińska
35 Ryszard Korpalski 373 : 248 Robert Wagner
36 Monika Rogowska 244 : 236 Agnieszka Trumpus
37 Magdalena Sulejewska 314 : 319 Joanna Zborowska
38 Konrad Łukaszewicz 344 : 361 Jolanta Raszewska-Marczak
39 Alicja Puchowska 262 : 247 Jan Sawoniuk
40 Agata Stachowska 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 7.

Gospodarz Stół Gość
Krzysztof Obremski 1 Łukasz Tuszyński
Tomasz Ciejka 2 Jerzy Luter
Grzegorz Kurowski 3 Michał Alabrudziński
Stanisław Rydzik 4 Michał Burak
Dariusz Kosz 5 Kamil Górka
Ireneusz Moralewicz 6 Andrzej Kwiatkowski
Agata Kuć 7 Dorota Stachowska
Małgorzata Sulejewska 8 Zdzisław Figurski
Mateusz Królikowski 9 Jerzy Matyasik
Bronisław Parada 10 Radosław Jachna
Dariusz Maciejuk 11 Leszek Dobrowolski
Michał Puchowski 12 Justyna Górka
Marta Ćwiek 13 Małgorzata Szczygieł
Dariusz Kuć 14 Juliusz Czupryniak
Waldemar Czerwoniec 15 Kacper Zegadło
Michał Trumpus 16 Łukasz Sornek
Krzysztof Sporczyk 17 Bartosz Morawski
Zbigniew Wietecki 18 Teresa Pawlik
Miłosz Wrzałek 19 Przemysław Pawlic
Laura Pisula 20 Rafał Wesołowski
Adam Janicki 21 Wojciech Gonet
Paweł Morga 22 Ziemowit Pazda
Wojciech Morawski 23 Andrzej Rechowicz
Jerzy Tatarczuk 24 Czesława Pawłowska
Tomasz Suchanek 25 Bogusław Szyszka
Szymon Figurski 26 Dorota Kuć
Karol Waniek 27 Marcin Stachowski
Barbara Obremska 28 Ryszard Żydaczewski
Monika Siemaszko 29 Maciej Pietrasik
Rafał Świątek 30 Michał Szymkowski
Dariusz Ulatowski 31 Michał Landowski
Urszula Solarska 32 Krzysztof Borodziuk
Sławomir Wolski 33 Łukasz Szałkiewicz
Marcin Radwański 34 Joanna Pawlińska
Ryszard Korpalski 35 Robert Wagner
Monika Rogowska 36 Agnieszka Trumpus
Magdalena Sulejewska 37 Joanna Zborowska
Konrad Łukaszewicz 38 Jolanta Raszewska-Marczak
Alicja Puchowska 39 Jan Sawoniuk
Agata Stachowska 40 BYE BYE