Wyniki

Klasyfikacja po rundzie VI.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 6.0 2573 1045 539
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 5.0 2808 1000 661
3 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 5.0 2606 899 515
4 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 5.0 2587 1001 395
5 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 5.0 2556 910 542
6 Dariusz Kosz Nysa 151.83 5.0 2528 1008 325
7 Jerzy Luter Bytom 110.83 5.0 2373 1001 251
8 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 5.0 2355 1000 161
9 Michał Burak Wrocław 100.00 5.0 2335 1007 137
10 Kamil Górka Kraków 148.20 4.0 2490 872 237
11 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 4.0 2468 897 341
12 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 4.0 2439 852 250
13 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 4.0 2437 799 355
14 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 4.0 2408 787 261
15 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 4.0 2357 849 344
16 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 4.0 2352 823 215
17 Justyna Górka Kraków 143.21 4.0 2345 850 77
18 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 4.0 2344 857 211
19 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 4.0 2327 807 175
20 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 4.0 2306 817 301
21 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 4.0 2292 831 174
22 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 4.0 2280 890 48
23 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 4.0 2278 830 -15
24 Radosław Jachna Łódź 136.84 4.0 2275 824 165
25 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 4.0 2250 817 170
26 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 4.0 2218 817 -137
27 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 4.0 2163 839 -60
28 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 3.0 2593 697 358
29 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 3.0 2450 716 184
30 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 2427 738 -7
31 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 3.0 2417 752 150
32 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 3.0 2412 702 101
33 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 3.0 2410 731 278
34 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 3.0 2385 731 367
35 Adam Janicki Łódź 116.58 3.0 2371 777 -54
36 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 3.0 2369 756 -9
37 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 3.0 2344 714 219
38 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 3.0 2311 714 27
39 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 3.0 2278 722 137
40 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 3.0 2246 692 208
41 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 3.0 2239 716 -11
42 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 3.0 2203 719 134
43 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 3.0 2166 733 -5
44 Teresa Pawlik Lubin 117.40 3.0 2137 736 -173
45 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 3.0 2122 643 311
46 Laura Pisula Wrocław 101.72 3.0 2104 745 15
47 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 3.0 2098 703 -71
48 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 3.0 2098 754 -102
49 Paweł Morga Warszawa 121.12 3.0 2072 723 -88
50 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 3.0 2057 710 -231
51 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 3.0 2049 759 -368
52 Bogusław Szyszka Oława 139.27 2.0 2405 618 13
53 Karol Waniek Wrocław 134.24 2.0 2312 619 -33
54 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 2.0 2252 545 100
55 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 2.0 2252 609 -211
56 Rafał Świątek Wrocław 103.81 2.0 2186 567 -77
57 Michał Landowski Police 100.00 2.0 2177 591 131
58 Urszula Solarska Łódź 109.20 2.0 2160 565 79
59 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 2.0 2159 598 33
60 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 2.0 2157 619 8
61 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 2.0 2153 663 -298
62 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 2.0 2125 615 -85
63 Barbara Obremska Wrocław 128.61 2.0 2123 606 -270
64 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 2.0 2115 603 2
65 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 2.0 2105 590 -100
66 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 2.0 2090 556 -93
67 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 2.0 2081 626 -423
68 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 2.0 1973 705 -302
69 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 2.0 1960 609 -170
70 Robert Wagner Wrocław 105.16 2.0 1735 592 -291
71 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 1.5 1444 404 -517
72 Monika Rogowska Oława 100.00 1.5 1435 410 -465
73 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 1.0 1898 468 -252
74 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 1.0 1809 480 -459
75 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 1.0 1797 379 -416
76 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 1.0 1675 461 -551
77 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.5 1665 290 -423
78 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 0.5 1482 314 -594
79 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 1168 272 -844

Runda nr 6

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Krzysztof Obremski 387 : 365 Michał Alabrudziński
2 Dariusz Kosz 332 : 497 Łukasz Tuszyński
3 Grzegorz Kurowski 371 : 321 Andrzej Kwiatkowski
4 Stanisław Rydzik 474 : 308 Małgorzata Sulejewska
5 Jerzy Matyasik 313 : 549 Tomasz Ciejka
6 Radosław Jachna 348 : 386 Jerzy Luter
7 Michał Burak 493 : 264 Dariusz Maciejuk
8 Małgorzata Szczygieł 406 : 360 Dariusz Kuć
9 Tomasz Suchanek 344 : 401 Kamil Górka
10 Juliusz Czupryniak 396 : 326 Zbigniew Wietecki
11 Zdzisław Figurski 353 : 327 Dorota Kuć
12 Bartosz Morawski 351 : 386 Ireneusz Moralewicz
13 Rafał Wesołowski 380 : 397 Dorota Stachowska
14 Michał Trumpus 452 : 548 Agata Kuć
15 Andrzej Rechowicz 289 : 385 Bronisław Parada
16 Michał Puchowski 413 : 398 Ziemowit Pazda
17 Leszek Dobrowolski 387 : 373 Krzysztof Sporczyk
18 Czesława Pawłowska 354 : 391 Marta Ćwiek
19 Mateusz Królikowski 452 : 395 Teresa Pawlik
20 Bogusław Szyszka 337 : 390 Justyna Górka
21 Ryszard Korpalski 343 : 479 Waldemar Czerwoniec
22 Kacper Zegadło 433 : 352 Karol Waniek
23 Michał Szymkowski 301 : 408 Wojciech Morawski
24 Miłosz Wrzałek 492 : 337 Marcin Stachowski
25 Adam Janicki 454 : 328 Barbara Obremska
26 Paweł Morga 356 : 281 Łukasz Szałkiewicz
27 Przemysław Pawlic 367 : 299 Michał Landowski
28 Ryszard Żydaczewski 378 : 399 Laura Pisula
29 Jerzy Tatarczuk 378 : 299 Urszula Solarska
30 Rafał Świątek 340 : 379 Szymon Figurski
31 Marcin Radwański 333 : 431 Wojciech Gonet
32 Łukasz Sornek 382 : 311 Sławomir Wolski
33 Joanna Pawlińska 358 : 232 Monika Rogowska
34 Maciej Pietrasik 394 : 343 Magdalena Sulejewska
35 Dariusz Ulatowski 350 : 294 Agata Stachowska
36 Joanna Zborowska 326 : 383 Krzysztof Borodziuk
37 Monika Siemaszko 439 : 241 Alicja Puchowska
38 Jolanta Raszewska-Marczak 200 : 369 Robert Wagner
39 Agnieszka Trumpus 263 : 244 Jan Sawoniuk
40 Konrad Łukaszewicz 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 6.

Gospodarz Stół Gość
Krzysztof Obremski 1 Michał Alabrudziński
Dariusz Kosz 2 Łukasz Tuszyński
Grzegorz Kurowski 3 Andrzej Kwiatkowski
Stanisław Rydzik 4 Małgorzata Sulejewska
Jerzy Matyasik 5 Tomasz Ciejka
Radosław Jachna 6 Jerzy Luter
Michał Burak 7 Dariusz Maciejuk
Małgorzata Szczygieł 8 Dariusz Kuć
Tomasz Suchanek 9 Kamil Górka
Juliusz Czupryniak 10 Zbigniew Wietecki
Zdzisław Figurski 11 Dorota Kuć
Bartosz Morawski 12 Ireneusz Moralewicz
Rafał Wesołowski 13 Dorota Stachowska
Michał Trumpus 14 Agata Kuć
Andrzej Rechowicz 15 Bronisław Parada
Michał Puchowski 16 Ziemowit Pazda
Leszek Dobrowolski 17 Krzysztof Sporczyk
Czesława Pawłowska 18 Marta Ćwiek
Mateusz Królikowski 19 Teresa Pawlik
Bogusław Szyszka 20 Justyna Górka
Ryszard Korpalski 21 Waldemar Czerwoniec
Kacper Zegadło 22 Karol Waniek
Michał Szymkowski 23 Wojciech Morawski
Miłosz Wrzałek 24 Marcin Stachowski
Adam Janicki 25 Barbara Obremska
Paweł Morga 26 Łukasz Szałkiewicz
Przemysław Pawlic 27 Michał Landowski
Ryszard Żydaczewski 28 Laura Pisula
Jerzy Tatarczuk 29 Urszula Solarska
Rafał Świątek 30 Szymon Figurski
Marcin Radwański 31 Wojciech Gonet
Łukasz Sornek 32 Sławomir Wolski
Joanna Pawlińska 33 Monika Rogowska
Maciej Pietrasik 34 Magdalena Sulejewska
Dariusz Ulatowski 35 Agata Stachowska
Joanna Zborowska 36 Krzysztof Borodziuk
Monika Siemaszko 37 Alicja Puchowska
Jolanta Raszewska-Marczak 38 Robert Wagner
Agnieszka Trumpus 39 Jan Sawoniuk
Konrad Łukaszewicz 40 BYE BYE