Wyniki

Klasyfikacja po rundzie V.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 5.0 2222 910 417
2 Dariusz Kosz Nysa 151.83 5.0 2196 910 490
3 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 5.0 2186 839 517
4 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 4.0 2311 798 496
5 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 4.0 2147 803 391
6 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 4.0 2082 727 376
7 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 4.0 2057 728 279
8 Jerzy Luter Bytom 110.83 4.0 1987 814 213
9 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 4.0 1986 767 399
10 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 4.0 1984 818 111
11 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 4.0 1972 797 214
12 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 4.0 1965 741 221
13 Radosław Jachna Łódź 136.84 4.0 1927 763 203
14 Michał Burak Wrocław 100.00 4.0 1842 820 -92
15 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 3.0 2233 627 404
16 Kamil Górka Kraków 148.20 3.0 2089 688 180
17 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 3.0 2086 632 171
18 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 3.0 2084 634 329
19 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 3.0 2066 673 185
20 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 3.0 2005 659 384
21 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 1975 674 89
22 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 3.0 1972 676 248
23 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 3.0 1971 696 6
24 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 3.0 1965 646 201
25 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 3.0 1957 646 64
26 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 3.0 1956 620 204
27 Justyna Górka Kraków 143.21 3.0 1955 661 24
28 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 3.0 1938 679 165
29 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 3.0 1934 624 194
30 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 3.0 1931 632 105
31 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 3.0 1920 613 266
32 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 3.0 1919 613 234
33 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 3.0 1895 648 157
34 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 3.0 1891 674 154
35 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 3.0 1809 682 -6
36 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 3.0 1805 655 -152
37 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 3.0 1793 660 9
38 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 3.0 1772 680 -97
39 Teresa Pawlik Lubin 117.40 3.0 1742 658 -116
40 Bogusław Szyszka Oława 139.27 2.0 2068 525 66
41 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 2.0 1971 553 48
42 Karol Waniek Wrocław 134.24 2.0 1960 538 48
43 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 2.0 1936 545 112
44 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 2.0 1918 581 123
45 Adam Janicki Łódź 116.58 2.0 1917 598 -180
46 Michał Landowski Police 100.00 2.0 1878 519 199
47 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 2.0 1878 527 108
48 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 2.0 1874 557 -190
49 Urszula Solarska Łódź 109.20 2.0 1861 512 158
50 Rafał Świątek Wrocław 103.81 2.0 1846 517 -38
51 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 2.0 1824 558 106
52 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 2.0 1821 554 63
53 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 2.0 1810 584 -162
54 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 2.0 1806 532 -92
55 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 2.0 1804 524 7
56 Barbara Obremska Wrocław 128.61 2.0 1795 539 -144
57 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 2.0 1788 518 70
58 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 2.0 1755 493 243
59 Paweł Morga Warszawa 121.12 2.0 1716 549 -163
60 Laura Pisula Wrocław 101.72 2.0 1705 576 -6
61 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 2.0 1679 551 -310
62 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 2.0 1670 605 -407
63 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 2.0 1667 542 -169
64 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 2.0 1662 635 -231
65 Monika Rogowska Oława 100.00 1.5 1203 360 -339
66 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 1.0 1858 395 49
67 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 1.0 1740 406 -149
68 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 1.0 1698 476 -480
69 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 1.0 1676 453 -196
70 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 1.0 1609 425 -290
71 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 1.0 1602 459 -296
72 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 1.0 1555 418 -201
73 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 1.0 1471 323 -359
74 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 1.0 1381 411 -495
75 Robert Wagner Wrocław 105.16 1.0 1366 442 -460
76 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 0.5 1241 254 -396
77 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 0.5 1181 254 -536
78 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 924 222 -825
79 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.0 1365 290 -723

Runda nr 5

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 511 : 431 Łukasz Tuszyński
2 Krzysztof Obremski 426 : 257 Michał Burak
3 Dariusz Kuć 348 : 456 Dariusz Kosz
4 Kamil Górka 352 : 405 Grzegorz Kurowski
5 Dorota Stachowska 331 : 430 Andrzej Kwiatkowski
6 Małgorzata Szczygieł 374 : 379 Stanisław Rydzik
7 Jerzy Luter 427 : 376 Bartosz Morawski
8 Dariusz Maciejuk 440 : 275 Mateusz Królikowski
9 Tomasz Ciejka 513 : 412 Zdzisław Figurski
10 Justyna Górka 334 : 456 Małgorzata Sulejewska
11 Radosław Jachna 454 : 356 Michał Trumpus
12 Krzysztof Sporczyk 352 : 360 Jerzy Matyasik
13 Agata Kuć 367 : 323 Karol Waniek
14 Juliusz Czupryniak 415 : 381 Waldemar Czerwoniec
15 Leszek Dobrowolski 375 : 371 Łukasz Sornek
16 Barbara Obremska 346 : 381 Ziemowit Pazda
17 Bronisław Parada 392 : 360 Kacper Zegadło
18 Adam Janicki 344 : 373 Andrzej Rechowicz
19 Zbigniew Wietecki 527 : 378 Ryszard Korpalski
20 Rafał Wesołowski 454 : 273 Jerzy Tatarczuk
21 Laura Pisula 343 : 372 Ireneusz Moralewicz
22 Tomasz Suchanek 387 : 313 Paweł Morga
23 Dorota Kuć 375 : 320 Wojciech Gonet
24 Łukasz Szałkiewicz 337 : 427 Marta Ćwiek
25 Michał Puchowski 462 : 309 Rafał Świątek
26 Czesława Pawłowska 421 : 331 Sławomir Wolski
27 Teresa Pawlik 471 : 346 Ryszard Żydaczewski
28 Monika Rogowska 199 : 357 Przemysław Pawlic
29 Bogusław Szyszka 471 : 248 Joanna Pawlińska
30 Miłosz Wrzałek 386 : 332 Monika Siemaszko
31 Wojciech Morawski 447 : 369 Krzysztof Borodziuk
32 Szymon Figurski 374 : 369 Maciej Pietrasik
33 Jolanta Raszewska-Marczak 326 : 392 Urszula Solarska
34 Michał Landowski 422 : 294 Joanna Zborowska
35 Robert Wagner 266 : 381 Marcin Radwański
36 Marcin Stachowski 360 : 320 Agata Stachowska
37 Michał Szymkowski 388 : 300 Alicja Puchowska
38 Jan Sawoniuk 121 : 444 Magdalena Sulejewska
39 Konrad Łukaszewicz 348 : 353 Dariusz Ulatowski
40 Agnieszka Trumpus 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 5.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Łukasz Tuszyński
Krzysztof Obremski 2 Michał Burak
Dariusz Kuć 3 Dariusz Kosz
Kamil Górka 4 Grzegorz Kurowski
Dorota Stachowska 5 Andrzej Kwiatkowski
Małgorzata Szczygieł 6 Stanisław Rydzik
Jerzy Luter 7 Bartosz Morawski
Dariusz Maciejuk 8 Mateusz Królikowski
Tomasz Ciejka 9 Zdzisław Figurski
Justyna Górka 10 Małgorzat a Sulejewska
Radosław Jachna 11 Michał Trumpus
Krzysztof Sporczyk 12 Jerzy Matyasik
Agata Kuć 13 Karol Waniek
Juliusz Czupryniak 14 Waldemar Czerwoniec
Leszek Dobrowolski 15 Łukasz Sornek
Barbara Obremska 16 Ziemowit Pazda
Bronisław Parada 17 Kacper Zegadło
Adam Janicki 18 Andrzej Rechowicz
Zbigniew Wietecki 19 Ryszard Korpalski
Rafał Wesołowski 20 Jerzy Tatarczuk
Laura Pisula 21 Ireneusz Moralewicz
Tomasz Suchanek 22 Paweł Morga
Dorota Kuć 23 Wojciech Gonet
Łukasz Szałkiewicz 24 Marta Ćwiek
Michał Puchowski 25 Rafał Świątek
Czesława Pawłowska 26 Sławomir Wolski
Teresa Pawlik 27 Ryszard Żydaczewski
Monika Rogowska 28 Przemysła w Pawlic
Bogusław Szyszka 29 Joanna Pawlińska
Miłosz Wrzałek 30 Monika Siemaszko
Wojciech Morawski 31 Krzysztof Borodziuk
Szymon Figurski 32 Maciej Pietrasik
Jolanta Raszewska-Marczak 33 Urszula Solarska
Michał Landowski 34 Joanna Zborowska
Robert Wagner 35 Marcin Radwański
Marcin Stachowski 36 Agata Stachowska
Michał Szymkowski 37 Alicja Puchowska
Jan Sawoniuk 38 Magdalena Sulejewska
Konrad Łukaszewicz 39 Dariusz Ulatowski
Agnieszka Trumpus 40 BYE BYE