Wyniki

Klasyfikacja po rundzie IV.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 4.0 1880 692 576
2 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 4.0 1760 689 348
3 Dariusz Kosz Nysa 151.83 4.0 1740 732 382
4 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 4.0 1711 712 337
5 Michał Burak Wrocław 100.00 4.0 1585 729 77
6 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 3.0 1885 525 512
7 Kamil Górka Kraków 148.20 3.0 1737 594 233
8 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 3.0 1717 631 292
9 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 3.0 1703 557 371
10 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 3.0 1690 612 236
11 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 3.0 1681 533 369
12 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 3.0 1672 545 430
13 Justyna Górka Kraków 143.21 3.0 1621 578 146
14 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 1619 587 187
15 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 3.0 1605 564 213
16 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 3.0 1579 620 58
17 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 3.0 1564 566 256
18 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 3.0 1564 586 170
19 Jerzy Luter Bytom 110.83 3.0 1560 610 162
20 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 3.0 1546 589 234
21 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 3.0 1544 549 178
22 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 3.0 1516 604 92
23 Radosław Jachna Łódź 136.84 3.0 1473 585 105
24 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 3.0 1441 589 17
25 Karol Waniek Wrocław 134.24 2.0 1637 474 92
26 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 2.0 1590 483 82
27 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 2.0 1590 476 197
28 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 2.0 1590 517 -29
29 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 2.0 1580 495 216
30 Adam Janicki Łódź 116.58 2.0 1573 525 -151
31 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 2.0 1559 469 22
32 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 2.0 1551 506 203
33 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 2.0 1548 461 237
34 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 2.0 1547 453 120
35 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 2.0 1544 452 179
36 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 2.0 1541 459 198
37 Rafał Świątek Wrocław 103.81 2.0 1537 457 115
38 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 2.0 1536 481 -26
39 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 2.0 1528 490 -65
40 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 2.0 1524 490 110
41 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 2.0 1516 453 71
42 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 2.0 1450 481 67
43 Barbara Obremska Wrocław 128.61 2.0 1449 477 -109
44 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 2.0 1446 460 -60
45 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 2.0 1436 515 -35
46 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 2.0 1432 509 -13
47 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 2.0 1406 468 -129
48 Paweł Morga Warszawa 121.12 2.0 1403 465 -89
49 Laura Pisula Wrocław 101.72 2.0 1362 497 23
50 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 2.0 1347 477 -114
51 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 2.0 1345 506 -187
52 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 2.0 1343 501 -305
53 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 2.0 1331 576 -141
54 Teresa Pawlik Lubin 117.40 2.0 1271 489 -241
55 Monika Rogowska Oława 100.00 1.5 1004 288 -181
56 Bogusław Szyszka Oława 139.27 1.0 1597 375 -157
57 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 1.0 1532 421 69
58 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 1.0 1489 389 34
59 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 1.0 1489 345 54
60 Urszula Solarska Łódź 109.20 1.0 1469 362 92
61 Michał Landowski Police 100.00 1.0 1456 369 71
62 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 1.0 1443 403 -9
63 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 1.0 1428 368 30
64 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 1.0 1416 374 -81
65 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 1.0 1398 343 85
66 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 1.0 1354 370 -73
67 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 1.0 1344 356 -142
68 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 1.0 1329 410 -402
69 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 1.0 1296 455 -412
70 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 1.0 1283 366 -224
71 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 1.0 1177 273 -231
72 Robert Wagner Wrocław 105.16 1.0 1100 381 -345
73 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 1.0 1061 361 -455
74 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 0.5 941 185 -308
75 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 803 172 -502
76 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 0.0 1387 256 -154
77 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 0.0 1111 268 -524
78 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.0 1017 240 -718
79 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 0.0 881 254 -836

Runda nr 4

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Andrzej Kwiatkowski 449 : 474 Łukasz Tuszyński
2 Bartosz Morawski 325 : 478 Michał Alabrudziński
3 Michał Burak 364 : 358 Zdzisław Figurski
4 Michał Trumpus 419 : 449 Krzysztof Obremski
5 Grzegorz Kurowski 387 : 443 Dariusz Kosz
6 Dariusz Kuć 547 : 359 Ryszard Żydaczewski
7 Kamil Górka 401 : 398 Rafał Wesołowski
8 Stanisław Rydzik 445 : 299 Kacper Zegadło
9 Dariusz Maciejuk 408 : 331 Bronisław Parada
10 Małgorzata Sulejewska 379 : 352 Waldemar Czerwoniec
11 Barbara Obremska 319 : 447 Mateusz Królikowski
12 Małgorzata Szczygieł 445 : 330 Zbigniew Wietecki
13 Ziemowit Pazda 387 : 459 Dorota Stachowska
14 Tomasz Ciejka 342 : 263 Laura Pisula
15 Jerzy Luter 363 : 327 Paweł Morga
16 Krzysztof Sporczyk 366 : 336 Agata Kuć
17 Justyna Górka 436 : 269 Sławomir Wolski
18 Ryszard Korpalski 372 : 425 Jerzy Matyasik
19 Juliusz Czupryniak 337 : 434 Radosław Jachna
20 Karol Waniek 414 : 365 Czesława Pawłowska
21 Marcin Radwański 366 : 373 Leszek Dobrowolski
22 Andrzej Rechowicz 365 : 319 Miłosz Wrzałek
23 Przemysław Pawlic 327 : 366 Łukasz Szałkiewicz
24 Bogusław Szyszka 432 : 513 Adam Janicki
25 Krzysztof Borodziuk 279 : 393 Ireneusz Moralewicz
26 Dorota Kuć 396 : 330 Joanna Pawlińska
27 Szymon Figurski 291 : 400 Tomasz Suchanek
28 Marta Ćwiek 368 : 328 Urszula Solarska
29 Wojciech Gonet 367 : 354 Maciej Pietrasik
30 Jerzy Tatarczuk 439 : 304 Michał Szymkowski
31 Michał Landowski 350 : 398 Michał Puchowski
32 Teresa Pawlik 339 : 331 Marcin Stachowski
33 Łukasz Sornek 357 : 257 Robert Wagner
34 Rafał Świątek 444 : 292 Agata Stachowska
35 Jan Sawoniuk 238 : 288 Monika Rogowska
36 Joanna Zborowska 307 : 297 Dariusz Ulatowski
37 Monika Siemaszko 354 : 275 Magdalena Sulejewska
38 Konrad Łukaszewicz 256 : 507 Wojciech Morawski
39 Jolanta Raszewska-Marczak 367 : 208 Agnieszka Trumpus
40 Alicja Puchowska 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 4.

Gospodarz Stół Gość
Andrzej Kwiatkowski 1 Łukasz Tuszyński
Bartosz Morawski 2 Michał Alabrudziński
Michał Burak 3 Zdzisław Figurski
Michał Trumpus 4 Krzysztof Obremski
Grzegorz Kurowski 5 Dariusz Kosz
Dariusz Kuć 6 Ryszard Żydaczewski
Kamil Górka 7 Rafał Wesołowski
Stanisław Rydzik 8 Kacper Zegadło
Dariusz Maciejuk 9 Bronisław Parada
Małgorzata Sulejewska 10 Waldemar Czerwoniec
Barbara Obremska 11 Mateusz Królikowski
Małgorzata Szczygieł 12 Zbigniew Wietecki
Ziemowit Pazda 13 Dorota Stachowska
Tomasz Ciejka 14 Laura Pisula
Jerzy Luter 15 Paweł Morga
Krzysztof Sporczyk 16 Agata Kuć
Justyna Górka 17 Sławomir Wolski
Ryszard Korpalski 18 Jerzy Matyasik
Juliusz Czupryniak 19 Radosław Jachna
Karol Waniek 20 Czesława Pawłowska
Marcin Radwański 21 Leszek Dobrowolski
Andrzej Rechowicz 22 Miłosz Wrzałek
Przemysław Pawlic 23 Łukasz Szałkiewicz
Bogusław Szyszka 24 Adam Janicki
Krzysztof Borodziuk 25 Ireneusz Moralewicz
Dorota Kuć 26 Joanna Pawlińska
Szymon Figurski 27 Tomasz Suchanek
Marta Ćwiek 28 Urszula Solarska
Wojciech Gonet 29 Maciej Pietrasik
Jerzy Tatarczuk 30 Michał Szymkowski
Michał Landowski 31 Michał Puchowski
Teresa Pawlik 32 Marcin Stachowski
Łukasz Sornek 33 Robert Wagner
Rafał Świątek 34 Agata Stachowska
Jan Sawoniuk 35 Monika Rogowska
Joanna Zborowska 36 Dariusz Ulatowski
Monika Siemaszko 37 Magdalena Sulejewska
Konrad Łukaszewicz 38 Wojciech Morawski
Jolanta Raszewska-Marczak 39 Agnieszka Trumpus
Alicja Puchowska 40 BYE BYE