Wyniki

Klasyfikacja po rundzie III.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 3.0 1406 510 551
2 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 3.0 1365 506 389
3 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 3.0 1314 495 436
4 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 3.0 1311 511 318
5 Dariusz Kosz Nysa 151.83 3.0 1297 538 326
6 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 3.0 1268 533 317
7 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 3.0 1233 508 184
8 Michał Burak Wrocław 100.00 3.0 1221 550 71
9 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 1200 496 217
10 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 3.0 1192 518 114
11 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 2.0 1338 356 324
12 Kamil Górka Kraków 148.20 2.0 1336 411 230
13 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 2.0 1258 376 225
14 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 2.0 1249 408 293
15 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 2.0 1238 400 109
16 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 2.0 1234 354 241
17 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 2.0 1229 399 137
18 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 2.0 1203 445 43
19 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 2.0 1202 397 99
20 Jerzy Luter Bytom 110.83 2.0 1197 439 126
21 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 2.0 1188 413 140
22 Justyna Górka Kraków 143.21 2.0 1185 413 -21
23 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 2.0 1180 401 160
24 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 2.0 1179 366 168
25 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 2.0 1171 397 23
26 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 2.0 1169 412 123
27 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 2.0 1153 408 206
28 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 2.0 1147 367 86
29 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 2.0 1138 417 157
30 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 2.0 1137 425 65
31 Barbara Obremska Wrocław 128.61 2.0 1130 399 19
32 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 2.0 1119 411 55
33 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 2.0 1105 404 184
34 Laura Pisula Wrocław 101.72 2.0 1099 408 102
35 Paweł Morga Warszawa 121.12 2.0 1076 404 -53
36 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 2.0 1075 425 -13
37 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 2.0 1062 483 26
38 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 2.0 1060 438 40
39 Radosław Jachna Łódź 136.84 2.0 1039 415 8
40 Karol Waniek Wrocław 134.24 1.0 1223 315 43
41 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 1.0 1217 315 190
42 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 1.0 1213 348 115
43 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 1.0 1175 287 159
44 Bogusław Szyszka Oława 139.27 1.0 1165 308 -76
45 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 1.0 1155 305 123
46 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 1.0 1148 302 113
47 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 1.0 1147 303 11
48 Urszula Solarska Łódź 109.20 1.0 1141 294 132
49 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 1.0 1135 284 67
50 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 1.0 1112 321 54
51 Michał Landowski Police 100.00 1.0 1106 309 119
52 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 1.0 1097 301 38
53 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 1.0 1093 326 -33
54 Rafał Świątek Wrocław 103.81 1.0 1093 307 -37
55 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 1.0 1077 330 -2
56 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 1.0 1071 269 124
57 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 1.0 1071 318 -81
58 Adam Janicki Łódź 116.58 1.0 1060 336 -232
59 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 1.0 1050 331 -288
60 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 1.0 1024 305 -7
61 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 1.0 1005 371 -303
62 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 1.0 980 327 -127
63 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 1.0 977 347 -227
64 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 1.0 967 299 -264
65 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 1.0 945 351 -353
66 Teresa Pawlik Lubin 117.40 1.0 932 339 -249
67 Robert Wagner Wrocław 105.16 1.0 843 311 -245
68 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 1.0 769 307 -303
69 Monika Rogowska Oława 100.00 0.5 716 138 -231
70 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 565 122 -452
71 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 0.0 1090 206 -144
72 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 0.0 990 206 -221
73 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 0.0 982 239 -217
74 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 0.0 916 216 -383
75 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 0.0 870 123 -241
76 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 0.0 836 208 -445
77 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.0 761 174 -467
78 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 0.0 673 204 -677
79 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 0.0 641 185 -608

Runda nr 3

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Małgorzata Sulejewska 315 : 361 Bartosz Morawski
2 Łukasz Tuszyński 402 : 338 Rafał Wesołowski
3 Michał Burak 422 : 361 Kamil Górka
4 Małgorzata Szczygieł 326 : 353 Krzysztof Obremski
5 Zdzisław Figurski 364 : 271 Ryszard Korpalski
6 Dariusz Kosz 511 : 305 Bronisław Parada
7 Waldemar Czerwoniec 343 : 414 Grzegorz Kurowski
8 Zbigniew Wietecki 334 : 427 Michał Trumpus
9 Sławomir Wolski 294 : 341 Michał Alabrudziński
10 Andrzej Kwiatkowski 402 : 331 Radosław Jachna
11 Łukasz Szałkiewicz 294 : 392 Dariusz Maciejuk
12 Leszek Dobrowolski 355 : 436 Jerzy Matyasik
13 Barbara Obremska 392 : 355 Miłosz Wrzałek
14 Mateusz Królikowski 381 : 356 Rafał Świątek
15 Przemysław Pawlic 337 : 359 Agata Kuć
16 Ziemowit Pazda 377 : 345 Andrzej Rechowicz
17 Krzysztof Borodziuk 328 : 538 Dariusz Kuć
18 Jerzy Luter 477 : 368 Bogusław Szyszka
19 Czesława Pawłowska 453 : 358 Dorota Kuć
20 Stanisław Rydzik 470 : 365 Marcin Radwański
21 Krzysztof Sporczyk 376 : 362 Tomasz Suchanek
22 Kacper Zegadło 369 : 297 Wojciech Gonet
23 Marta Ćwiek 296 : 426 Tomasz Ciejka
24 Paweł Morga 398 : 388 Ireneusz Moralewicz
25 Justyna Górka 422 : 327 Szymon Figurski
26 Dorota Stachowska 348 : 290 Teresa Pawlik
27 Jerzy Tatarczuk 327 : 422 Juliusz Czupryniak
28 Ryszard Żydaczewski 421 : 306 Michał Puchowski
29 Agata Stachowska 236 : 351 Laura Pisula
30 Maciej Pietrasik 481 : 145 Jan Sawoniuk
31 Wojciech Morawski 329 : 425 Karol Waniek
32 Dariusz Ulatowski 352 : 412 Adam Janicki
33 Łukasz Sornek 370 : 254 Joanna Zborowska
34 Urszula Solarska 419 : 265 Magdalena Sulejewska
35 Joanna Pawlińska 463 : 210 Jolanta Raszewska-Marczak
36 Michał Landowski 403 : 260 Konrad Łukaszewicz
37 Robert Wagner 379 : 290 Monika Siemaszko
38 Agnieszka Trumpus 209 : 433 Michał Szymkowski
39 Marcin Stachowski 425 : 212 Alicja Puchowska
40 Monika Rogowska 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 3.

Gospodarz Stół Gość
Małgorzata Sulejewska 1 Bartosz Morawski
Łukasz Tuszyński 2 Rafał Wesołowski
Michał Burak 3 Kamil Górka
Małgorzata Szczygieł 4 Krzysztof Obremski
Zdzisław Figurski 5 Ryszard Korpalski
Dariusz Kosz 6 Bronisław Parada
Waldemar Czerwoniec 7 Grzegorz Kurowski
Zbigniew Wietecki 8 Michał Trumpus
Sławomir Wolski 9 Michał Alabrudziński
Andrzej Kwiatkowski 10 Radosław Jachna
Łukasz Szałkiewicz 11 Dariusz Maciejuk
Leszek Dobrowolski 12 Jerzy Matyasik
Barbara Obremska 13 Miłosz Wrzałek
Mateusz Królikowski 14 Rafał Świątek
Przemysław Pawlic 15 Agata Kuć
Ziemowit Pazda 16 Andrzej Rechowicz
Krzysztof Borodziuk 17 Dariusz Kuć
Jerzy Luter 18 Bogusław Szyszka
Czesława Pawłowska 19 Dorota Kuć
Stanisław Rydzik 20 Marcin Radwański
Krzysztof Sporczyk 21 Tomasz Suchanek
Kacper Zegadło 22 Wojciech Gonet
Marta Ćwiek 23 Tomasz Ciejka
Paweł Morga 24 Ireneusz Moralewicz
Justyna Górka 25 Szymon Figurski
Dorota Stachowska 26 Teresa Pawlik
Jerzy Tatarczuk 27 Juliusz Czupryniak
Ryszard Żydaczewski 28 Michał Puchowski
Agata Stachowska 29 Laura Pisula
Maciej Pietrasik 30 Jan Sawoniuk
Wojciech Morawski 31 Karol Waniek
Dariusz Ulatowski 32 Adam Janicki
Łukasz Sornek 33 Joanna Zborowska
Urszula Solarska 34 Magdalena Sulejewska
Joanna Pawlińska 35 Jolanta Raszewska-Marczak
Michał Landowski 36 Konrad Łukaszewicz
Robert Wagner 37 Monika Siemaszko
Agnieszka Trumpus 38 Michał Szymkowski
Marcin Stachowski 39 Alicja Puchowska
Monika Rogowska 40 BYE BYE