Wyniki

Klasyfikacja po rundzie II.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 2.0 1004 323 343
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 2.0 1004 327 487
3 Kamil Górka Kraków 148.20 2.0 975 361 291
4 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 2.0 958 341 291
5 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 2.0 950 332 343
6 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 2.0 944 306 499
7 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 2.0 895 306 180
8 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 2.0 895 321 230
9 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 2.0 892 343 137
10 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 2.0 866 346 246
11 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 2.0 822 321 111
12 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 2.0 815 310 270
13 Michał Burak Wrocław 100.00 2.0 799 352 10
14 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 2.0 793 320 82
15 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 2.0 789 359 133
16 Dariusz Kosz Nysa 151.83 2.0 786 366 120
17 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 2.0 778 339 43
18 Michał Trumpus Wrocław 127.92 2.0 773 321 124
19 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 2.0 768 377 73
20 Radosław Jachna Łódź 136.84 2.0 708 333 79
21 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 1.0 881 200 257
22 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 1.0 862 244 271
23 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 1.0 858 269 152
24 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 1.0 853 200 216
25 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 1.0 829 241 118
26 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 1.0 826 272 11
27 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 1.0 800 200 114
28 Bogusław Szyszka Oława 139.27 1.0 797 247 33
29 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 1.0 790 243 208
30 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 1.0 788 215 120
31 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 1.0 785 226 25
32 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 1.0 778 206 14
33 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 1.0 776 229 -31
34 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 1.0 767 234 133
35 Justyna Górka Kraków 143.21 1.0 763 263 -116
36 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 1.0 757 213 73
37 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 1.0 757 237 126
38 Laura Pisula Wrocław 101.72 1.0 748 258 -13
39 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 1.0 748 252 8
40 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 1.0 746 243 59
41 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 1.0 744 228 79
42 Barbara Obremska Wrocław 128.61 1.0 738 202 -18
43 Rafał Świątek Wrocław 103.81 1.0 737 229 -12
44 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 1.0 734 205 146
45 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 1.0 726 256 -49
46 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 1.0 722 253 -78
47 Jerzy Luter Bytom 110.83 1.0 720 250 17
48 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 1.0 718 232 -72
49 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 1.0 712 237 103
50 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 1.0 699 241 -27
51 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 1.0 683 246 -55
52 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 1.0 681 258 -97
53 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 1.0 678 278 -208
54 Paweł Morga Warszawa 121.12 1.0 678 225 -63
55 Teresa Pawlik Lubin 117.40 1.0 642 267 -191
56 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 1.0 640 229 -169
57 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 1.0 639 282 -238
58 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 1.0 533 255 -188
59 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 420 72 -116
60 Karol Waniek Wrocław 134.24 0.0 798 149 -53
61 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 0.0 738 139 -84
62 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 0.0 723 176 -149
63 Urszula Solarska Łódź 109.20 0.0 722 144 -22
64 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 0.0 706 166 -130
65 Michał Landowski Police 100.00 0.0 703 159 -24
66 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 0.0 700 151 -132
67 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 0.0 679 171 -170
68 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 0.0 672 151 -175
69 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 0.0 654 134 -269
70 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 0.0 653 155 -121
71 Adam Janicki Łódź 116.58 0.0 648 186 -292
72 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 0.0 616 53 -125
73 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 0.0 571 149 -291
74 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 0.0 561 155 -260
75 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.0 501 124 -324
76 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 0.0 464 135 -453
77 Robert Wagner Wrocław 105.16 0.0 464 151 -334
78 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 0.0 429 135 -395
79 Monika Rogowska Oława 100.00 0.0 416 138 -531

Runda nr 2

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Ireneusz Moralewicz 364 : 413 Zdzisław Figurski
2 Bronisław Parada 408 : 325 Krzysztof Borodziuk
3 Miłosz Wrzałek 328 : 390 Dariusz Kosz
4 Łukasz Tuszyński 494 : 252 Michał Puchowski
5 Leszek Dobrowolski 366 : 396 Grzegorz Kurowski
6 Waldemar Czerwoniec 403 : 369 Laura Pisula
7 Michał Alabrudziński 401 : 349 Andrzej Rechowicz
8 Dariusz Maciejuk 370 : 375 Andrzej Kwiatkowski
9 Krzysztof Obremski 478 : 324 Krzysztof Sporczyk
10 Małgorzata Sulejewska 449 : 351 Ziemowit Pazda
11 Bartosz Morawski 532 : 305 Szymon Figurski
12 Radosław Jachna 336 : 290 Dorota Stachowska
13 Paweł Morga 310 : 440 Zbigniew Wietecki
14 Łukasz Szałkiewicz 430 : 432 Michał Burak
15 Kamil Górka 540 : 402 Justyna Górka
16 Ryszard Korpalski 440 : 323 Juliusz Czupryniak
17 Rafał Wesołowski 382 : 188 Agata Stachowska
18 Jerzy Matyasik 313 : 432 Michał Trumpus
19 Sławomir Wolski 432 : 366 Tomasz Suchanek
20 Łukasz Sornek 317 : 381 Małgorzata Szczygieł
21 Ryszard Żydaczewski 410 : 344 Dariusz Ulatowski
22 Kacper Zegadło 386 : 367 Michał Landowski
23 Karol Waniek 415 : 464 Bogusław Szyszka
24 Jolanta Raszewska-Marczak 332 : 459 Stanisław Rydzik
25 Wojciech Morawski 284 : 392 Jerzy Luter
26 Tomasz Ciejka 410 : 332 Adam Janicki
27 Wojciech Gonet 371 : 362 Urszula Solarska
28 Magdalena Sulejewska 270 : 494 Mateusz Królikowski
29 Marcin Stachowski 377 : 380 Barbara Obremska
30 Monika Siemaszko 343 : 399 Marta Ćwiek
31 Teresa Pawlik 377 : 323 Michał Szymkowski
32 Maciej Pietrasik 299 : 468 Czesława Pawłowska
33 Dariusz Kuć 446 : 313 Joanna Pawlińska
34 Konrad Łukaszewicz 257 : 391 Rafał Świątek
35 Joanna Zborowska 272 : 397 Jerzy Tatarczuk
36 Agnieszka Trumpus 231 : 486 Agata Kuć
37 Robert Wagner 243 : 395 Przemysław Pawlic
38 Dorota Kuć 451 : 221 Monika Rogowska
39 Marcin Radwański 373 : 237 Alicja Puchowska
40 Jan Sawoniuk 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 2.

Gospodarz Stół Gość
Ireneusz Moralewicz 1 Zdzisław Figurski
Bronisław Parada 2 Krzysztof Borodziuk
Miłosz Wrzałek 3 Dariusz Kosz
Łukasz Tuszyński 4 Michał Puchowski
Leszek Dobrowolski 5 Grzegorz Kurowski
Waldemar Czerwoniec 6 Laura Pisula
Michał Alabrudziński 7 Andrzej Rechowicz
Dariusz Maciejuk 8 Andrzej Kwiatkowski
Krzysztof Obremski 9 Krzysztof Sporczyk
Małgorzata Sulejewska 10 Ziemowit Pazda
Bartosz Morawski 11 Szymon Figurski
Radosław Jachna 12 Dorota Stachowska
Paweł Morga 13 Zbigniew Wietecki
Łukasz Szałkiewicz 14 Michał Burak
Kamil Górka 15 Justyna Górka
Ryszard Korpalski 16 Juliusz Czupryniak
Rafał Wesołowski 17 Agata Stachowska
Jerzy Matyasik 18 Michał Trumpus
Sławomir Wolski 19 Tomasz Suchanek
Łukasz Sornek 20 Małgorzata Szczygieł
Ryszard Żydaczewski 21 Dariusz Ulatowski
Kacper Zegadło 22 Michał Landowski
Karol Waniek 23 Bogusław Szyszka
Jolanta Raszewska-Marczak 24 Stanisław Rydzik
Wojciech Morawski 25 Jerzy Luter
Tomasz Ciejka 26 Adam Janicki
Wojciech Gonet 27 Urszula Solarska
Magdalena Sulejewska 28 Mateusz Królikowski
Marcin Stachowski 29 Barbara Obremska
Monika Siemaszko 30 Marta Ćwiek
Teresa Pawlik 31 Michał Szymkowski
Maciej Pietrasik 32 Czesława Pawłowska
Dariusz Kuć 33 Joanna Pawlińska
Konrad Łukaszewicz 34 Rafał Świątek
Joanna Zborowska 35 Jerzy Tatarczuk
Agnieszka Trumpus 36 Agata Kuć
Robert Wagner 37 Przemysław Pawlic
Dorota Kuć 38 Monika Rogowska
Marcin Radwański 39 Alicja Puchowska
Jan Sawoniuk 40 BYE BYE