Wyniki

Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Wrocławia

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 10.0 5214 2034 881
2 Kamil Górka Kraków 148.20 9.0 5084 1892 620
3 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 9.0 5034 1934 604
4 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 9.0 5011 1813 692
5 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 9.0 4999 1973 512
6 Dariusz Kosz Nysa 151.83 9.0 4928 1931 412
7 Radosław Jachna Łódź 136.84 8.5 4631 1708 389
8 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 8.0 5211 1696 996
9 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 8.0 4982 1738 638
10 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 8.0 4918 1830 439
11 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 8.0 4857 1679 545
12 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 8.0 4702 1589 386
13 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 8.0 4626 1715 236
14 Jerzy Luter Bytom 110.83 8.0 4560 1853 47
15 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 8.0 4434 1652 -75
16 Karol Waniek Wrocław 134.24 7.0 4972 1515 418
17 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 7.0 4845 1547 470
18 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 7.0 4771 1622 479
19 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 7.0 4756 1541 473
20 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 7.0 4668 1604 505
21 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 7.0 4653 1614 -117
22 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 7.0 4640 1544 67
23 Justyna Górka Kraków 143.21 7.0 4635 1621 -83
24 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 7.0 4627 1581 198
25 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 7.0 4569 1590 64
26 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 7.0 4515 1625 -11
27 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 7.0 4513 1636 -112
28 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 7.0 4430 1611 194
29 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 6.5 4542 1557 374
30 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 6.0 4792 1457 258
31 Bogusław Szyszka Oława 139.27 6.0 4752 1463 157
32 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 6.0 4749 1402 244
33 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 6.0 4711 1451 565
34 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 6.0 4584 1421 332
35 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 6.0 4562 1433 133
36 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 6.0 4513 1446 36
37 Adam Janicki Łódź 116.58 6.0 4485 1496 96
38 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 6.0 4477 1368 247
39 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 6.0 4424 1527 -214
40 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 6.0 4405 1471 136
41 Michał Burak Wrocław 100.00 6.0 4386 1601 -446
42 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 6.0 4375 1398 -3
43 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 6.0 4370 1466 -14
44 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 6.0 4209 1456 -239
45 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 6.0 4113 1472 -536
46 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 6.0 4113 1442 -508
47 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 5.0 4498 1266 136
48 Barbara Obremska Wrocław 128.61 5.0 4458 1276 56
49 Michał Landowski Police 100.00 5.0 4400 1230 255
50 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 5.0 4396 1201 136
51 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 5.0 4361 1224 51
52 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 5.0 4356 1300 -87
53 Urszula Solarska Łódź 109.20 5.0 4324 1253 122
54 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 5.0 4279 1408 -499
55 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 5.0 4276 1292 -68
56 Paweł Morga Warszawa 121.12 5.0 4193 1303 -85
57 Teresa Pawlik Lubin 117.40 5.0 4191 1368 -238
58 Laura Pisula Wrocław 101.72 5.0 4077 1364 -344
59 Rafał Świątek Wrocław 103.81 5.0 4009 1212 -455
60 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 5.0 3992 1344 -257
61 Robert Wagner Wrocław 105.16 5.0 3844 1255 -238
62 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 4.5 3926 1007 68
63 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 4.5 3818 1085 -209
64 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 4.0 4272 1097 17
65 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 4.0 4180 1154 76
66 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 4.0 4092 1272 -315
67 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 4.0 3874 1172 -371
68 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 4.0 3602 1119 -410
69 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 4.0 3350 999 -384
70 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 4.0 2616 897 179
71 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 4.0 2449 869 -206
72 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 3.0 4092 1046 -110
73 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 2795 808 -52
74 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 3.0 2476 763 36
75 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 2.5 3105 829 -1312
76 Monika Rogowska Oława 100.00 2.5 2833 871 -1337
77 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 2.0 3815 868 -383
78 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 1.5 1680 454 -525
79 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 2348 576 -1932

Runda nr 12

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 365 : 426 Łukasz Tuszyński
2 Kamil Górka 433 : 406 Tomasz Ciejka
3 Bartosz Morawski 348 : 392 Krzysztof Obremski
4 Dariusz Kosz 427 : 392 Mateusz Królikowski
5 Radosław Jachna 453 : 249 Jerzy Luter
6 Jerzy Matyasik 265 : 535 Stanisław Rydzik
7 Justyna Górka 291 : 599 Grzegorz Kurowski
8 Zbigniew Wietecki 392 : 319 Michał Puchowski
9 Małgorzata Szczygieł 408 : 391 Dariusz Maciejuk
10 Juliusz Czupryniak 338 : 330 Tomasz Suchanek
11 Karol Waniek 423 : 361 Bronisław Parada
12 Miłosz Wrzałek 405 : 363 Waldemar Czerwoniec
13 Dariusz Kuć 344 : 371 Agata Kuć
14 Bogusław Szyszka 368 : 378 Ireneusz Moralewicz
15 Zdzisław Figurski 299 : 474 Leszek Dobrowolski
16 Ziemowit Pazda 386 : 378 Wojciech Morawski
17 Ryszard Żydaczewski 387 : 356 Kacper Zegadło
18 Małgorzata Sulejewska 458 : 287 Michał Burak
19 Rafał Wesołowski 410 : 327 Szymon Figurski
20 Barbara Obremska 310 : 371 Adam Janicki
21 Andrzej Kwiatkowski 348 : 340 Michał Landowski
22 Andrzej Rechowicz 367 : 308 Michał Szymkowski
23 Dorota Kuć 454 : 280 Marcin Stachowski
24 Urszula Solarska 364 : 389 Monika Siemaszko
25 Dorota Stachowska 335 : 418 Ryszard Korpalski
26 Wojciech Gonet 372 : 323 Paweł Morga
27 Marta Ćwiek 372 : 369 Teresa Pawlik
28 Czesława Pawłowska 482 : 385 Rafał Świątek
29 Maciej Pietrasik 290 : 387 Dariusz Ulatowski
30 Przemysław Pawlic 322 : 398 Krzysztof Borodziuk
31 Krzysztof Sporczyk 258 : 382 Laura Pisula
32 Sławomir Wolski 392 : 295 Joanna Pawlińska
33 Joanna Zborowska 300 : 339 Robert Wagner
34 Konrad Łukaszewicz 376 : 274 Jolanta Raszewska-Marczak
35 Alicja Puchowska 307 : 415 Agata Stachowska
36 Marcin Radwański 403 : 250 Monika Rogowska
37 Magdalena Sulejewska 375 : 170 Jan Sawoniuk

Rozstawienie do rundy 12.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Łukasz Tuszyński
Kamil Górka 2 Tomasz Ciejka
Bartosz Morawski 3 Krzysztof Obremski
Dariusz Kosz 4 Mateusz Królikowski
Radosław Jachna 5 Jerzy Luter
Jerzy Matyasik 6 Stanisław Rydzik
Justyna Górka 7 Grzegorz Kurowski
Zbigniew Wietecki 8 Michał Puchowski
Małgorzata Szczygieł 9 Dariusz Maciejuk
Juliusz Czupryniak 10 Tomasz Suchanek
Karol Waniek 11 Bronisław Parada
Miłosz Wrzałek 12 Waldemar Czerwoniec
Dariusz Kuć 13 Agata Kuć
Bogusław Szyszka 14 Ireneusz Moralewicz
Zdzisław Figurski 15 Leszek Dobrowolski
Ziemowit Pazda 16 Wojciech Morawski
Ryszard Żydaczewski 17 Kacper Zegadło
Małgorzata Sulejewska 18 Michał Burak
Rafał Wesołowski 19 Szymon Figurski
Barbara Obremska 20 Adam Janicki
Andrzej Kwiatkowski 21 Michał Landowski
Andrzej Rechowicz 22 Michał Szymkowski
Dorota Kuć 23 Marcin Stachowski
Urszula Solarska 24 Monika Siemaszko
Dorota Stachowska 25 Ryszard Korpalski
Wojciech Gonet 26 Paweł Morga
Marta Ćwiek 27 Teresa Pawlik
Czesława Pawłowska 28 Rafał Świątek
Maciej Pietrasik 29 Dariusz Ulatowski
Przemysław Pawlic 30 Krzysztof Borodziuk
Krzysztof Sporczyk 31 Laura Pisula
Sławomir Wolski 32 Joanna Pawlińska
Joanna Zborowska 33 Robert Wagner
Konrad Łukaszewicz 34 Jolanta Raszewska-Marczak
Alicja Puchowska 35 Agata Stachowska
Marcin Radwański 36 Monika Rogowska
Magdalena Sulejewska 37 Jan Sawoniuk