Wyniki

Klasyfikacja po rundzie XI.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 9.0 4788 1828 820
2 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 9.0 4634 1875 573
3 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 9.0 4605 1715 719
4 Kamil Górka Kraków 148.20 8.0 4651 1703 593
5 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 8.0 4642 1730 560
6 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 8.0 4634 1647 682
7 Dariusz Kosz Nysa 151.83 8.0 4501 1753 377
8 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 8.0 4465 1577 580
9 Jerzy Luter Bytom 110.83 8.0 4311 1766 251
10 Radosław Jachna Łódź 136.84 7.5 4178 1547 185
11 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 7.0 4676 1525 726
12 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 7.0 4388 1521 153
13 Justyna Górka Kraków 143.21 7.0 4344 1527 225
14 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 7.0 4319 1637 131
15 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 7.0 4310 1429 313
16 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 7.0 4308 1506 271
17 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 7.0 4218 1528 219
18 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 7.0 4122 1566 -95
19 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 7.0 4100 1541 202
20 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 7.0 4096 1468 -83
21 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 6.5 4181 1473 436
22 Karol Waniek Wrocław 134.24 6.0 4549 1343 356
23 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 6.0 4440 1368 428
24 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 6.0 4429 1360 300
25 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 6.0 4405 1338 271
26 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 6.0 4400 1444 452
27 Bogusław Szyszka Oława 139.27 6.0 4384 1384 167
28 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 6.0 4290 1415 495
29 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 6.0 4285 1348 507
30 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 6.0 4282 1362 298
31 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 6.0 4254 1378 59
32 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 6.0 4184 1371 141
33 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 6.0 4182 1409 33
34 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 6.0 4157 1377 67
35 Michał Burak Wrocław 100.00 6.0 4099 1518 -275
36 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 6.0 4057 1475 -182
37 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 6.0 3786 1389 -453
38 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 5.0 4301 1301 482
39 Barbara Obremska Wrocław 128.61 5.0 4148 1209 117
40 Adam Janicki Łódź 116.58 5.0 4114 1317 35
41 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 5.0 4076 1377 -222
42 Michał Landowski Police 100.00 5.0 4060 1148 263
43 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 5.0 4053 1151 110
44 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 5.0 4038 1302 77
45 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 5.0 4023 1218 73
46 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 5.0 3996 1227 106
47 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 5.0 3986 1239 -28
48 Urszula Solarska Łódź 109.20 5.0 3960 1193 147
49 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 5.0 3952 1294 -97
50 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 5.0 3944 1345 -416
51 Paweł Morga Warszawa 121.12 5.0 3870 1242 -36
52 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 5.0 3837 1285 -288
53 Teresa Pawlik Lubin 117.40 5.0 3822 1300 -235
54 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 5.0 3741 1275 -511
55 Rafał Świątek Wrocław 103.81 5.0 3624 1153 -358
56 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 4.0 4016 1112 39
57 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 4.0 4009 1051 39
58 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 4.0 3982 1047 114
59 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 4.0 3958 1128 -163
60 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 4.0 3858 1098 152
61 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 4.0 3834 1220 -191
62 Laura Pisula Wrocław 101.72 4.0 3695 1187 -468
63 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 4.0 3600 1194 -354
64 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 4.0 3579 1107 -274
65 Robert Wagner Wrocław 105.16 4.0 3505 1105 -277
66 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 4.0 3394 944 -345
67 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 4.0 3328 1069 -308
68 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 4.0 2616 897 179
69 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 4.0 2449 869 -206
70 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 3.5 3550 857 -34
71 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 3.5 3403 935 -317
72 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 2795 808 -52
73 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 3.0 2476 763 36
74 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 2.5 2798 779 -1204
75 Monika Rogowska Oława 100.00 2.5 2583 810 -1184
76 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 2.0 3689 896 -263
77 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 1.5 1680 454 -525
78 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 1.0 3440 718 -588
79 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 2178 526 -1727

Runda nr 11

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 337 : 505 Kamil Górka
2 Łukasz Tuszyński 419 : 410 Stanisław Rydzik
3 Dariusz Kosz 334 : 405 Tomasz Ciejka
4 Krzysztof Obremski 496 : 439 Grzegorz Kurowski
5 Dariusz Maciejuk 261 : 550 Bartosz Morawski
6 Bronisław Parada 332 : 389 Mateusz Królikowski
7 Jerzy Luter 393 : 338 Miłosz Wrzałek
8 Małgorzata Szczygieł 323 : 372 Radosław Jachna
9 Ryszard Żydaczewski 397 : 419 Justyna Górka
10 Zbigniew Wietecki 392 : 374 Małgorzata Sulejewska
11 Michał Burak 351 : 497 Jerzy Matyasik
12 Juliusz Czupryniak 388 : 375 Ziemowit Pazda
13 Tomasz Suchanek 429 : 422 Ireneusz Moralewicz
14 Szymon Figurski 286 : 484 Michał Puchowski
15 Barbara Obremska 388 : 415 Karol Waniek
16 Adam Janicki 358 : 372 Waldemar Czerwoniec
17 Agata Kuć 411 : 348 Urszula Solarska
18 Marcin Stachowski 421 : 432 Dariusz Kuć
19 Dorota Stachowska 370 : 439 Bogusław Szyszka
20 Leszek Dobrowolski 406 : 380 Ryszard Korpalski
21 Zdzisław Figurski 410 : 230 Marta Ćwiek
22 Teresa Pawlik 294 : 342 Kacper Zegadło
23 Wojciech Morawski 382 : 376 Wojciech Gonet
24 Andrzej Kwiatkowski 311 : 449 Rafał Wesołowski
25 Monika Siemaszko 443 : 302 Dariusz Ulatowski
26 Czesława Pawłowska 336 : 341 Paweł Morga
27 Dorota Kuć 356 : 333 Krzysztof Sporczyk
28 Michał Szymkowski 400 : 264 Agata Stachowska
29 Michał Landowski 409 : 325 Laura Pisula
30 Rafał Świątek 352 : 318 Krzysztof Borodziuk
31 Przemysław Pawlic 289 : 442 Andrzej Rechowicz
32 Robert Wagner 292 : 340 Maciej Pietrasik
33 Alicja Puchowska 260 : 403 Sławomir Wolski
34 Joanna Pawlińska 406 : 304 Magdalena Sulejewska
35 Monika Rogowska 273 : 341 Joanna Zborowska
36 Jan Sawoniuk 216 : 323 Jolanta Raszewska-Marczak
37 Konrad Łukaszewicz 324 : 319 Marcin Radwański

Rozstawienie do rundy 11.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Kamil Górka
Łukasz Tuszyński 2 Stanisław Rydzik
Dariusz Kosz 3 Tomasz Ciejka
Krzysztof Obremski 4 Grzegorz Kurowski
Dariusz Maciejuk 5 Bartosz Morawski
Bronisław Parada 6 Mateusz Królikowski
Jerzy Luter 7 Miłosz Wrzałek
Małgorzata Szczygieł 8 Radosław Jachna
Ryszard Żydaczewski 9 Justyna Górka
Zbigniew Wietecki 10 Małgorzat a Sulejewska
Michał Burak 11 Jerzy Matyasik
Juliusz Czupryniak 12 Ziemowit Pazda
Tomasz Suchanek 13 Ireneusz Moralewicz
Szymon Figurski 14 Michał Puchowski
Barbara Obremska 15 Karol Waniek
Adam Janicki 16 Waldemar Czerwoniec
Agata Kuć 17 Urszula Solarska
Marcin Stachowski 18 Dariusz Kuć
Dorota Stachowska 19 Bogusław Szyszka
Leszek Dobrowolski 20 Ryszard Korpalski
Zdzisław Figurski 21 Marta Ćwiek
Teresa Pawlik 22 Kacper Zegadło
Wojciech Morawski 23 Wojciech Gonet
Andrzej Kwiatkowski 24 Rafał Wesołowski
Monika Siemaszko 25 Dariusz Ulatowski
Czesława Pawłowska 26 Paweł Morga
Dorota Kuć 27 Krzysztof Sporczyk
Michał Szymkowski 28 Agata Stachowska
Michał Landowski 29 Laura Pisula
Rafał Świątek 30 Krzysztof Borodziuk
Przemysław Pawlic 31 Andrzej Rechowicz
Robert Wagner 32 Maciej Pietrasik
Alicja Puchowska 33 Sławomir Wolski
Joanna Pawlińska 34 Magdalena Sulejewska
Monika Rogowska 35 Joanna Zborowska
Jan Sawoniuk 36 Jolanta Raszewska-Marczak
Konrad Łukaszewicz 37 Marcin Radwański