Wyniki

Klasyfikacja po rundzie X.

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 156.24 9.0 4297 1777 741
2 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.71 8.0 4369 1635 811
3 Tomasz Ciejka Kraków 139.10 8.0 4200 1513 648
4 Dariusz Kosz Nysa 151.83 8.0 4167 1664 448
5 Stanisław Rydzik Warszawa 143.32 7.0 4266 1427 735
6 Kamil Górka Kraków 148.20 7.0 4146 1497 425
7 Krzysztof Obremski Legnica 140.90 7.0 4146 1536 503
8 Bartosz Morawski Gliwice 153.57 7.0 4084 1460 393
9 Mateusz Królikowski Wrocław 128.10 7.0 4076 1405 523
10 Jerzy Luter Bytom 110.83 7.0 3918 1569 196
11 Małgorzata Szczygieł Radwanice 119.77 7.0 3895 1441 268
12 Grzegorz Kurowski Warszawa 143.80 7.0 3880 1546 188
13 Dariusz Maciejuk Warszawa 136.61 7.0 3861 1462 194
14 Bronisław Parada Polanica Zdrój 122.40 6.5 3849 1395 493
15 Radosław Jachna Łódź 136.84 6.5 3806 1377 136
16 Miłosz Wrzałek Reda 147.32 6.0 4102 1307 483
17 Justyna Górka Kraków 143.21 6.0 3925 1358 203
18 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 125.14 6.0 3918 1246 295
19 Jerzy Matyasik Kraków 120.71 6.0 3891 1371 7
20 Ziemowit Pazda Wrocław 111.52 6.0 3879 1308 72
21 Ireneusz Moralewicz Goleniów 129.28 6.0 3868 1331 502
22 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 110.14 6.0 3824 1356 73
23 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.25 6.0 3785 1316 55
24 Michał Burak Wrocław 100.00 6.0 3748 1447 -129
25 Juliusz Czupryniak Warszawa 119.62 6.0 3708 1306 -96
26 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.04 6.0 3683 1400 -164
27 Tomasz Suchanek Wrocław 134.37 6.0 3671 1362 195
28 Szymon Figurski Gryfów Śląski 100.00 6.0 3500 1329 -255
29 Karol Waniek Wrocław 134.24 5.0 4134 1164 329
30 Waldemar Czerwoniec Warszawa 129.03 5.0 4057 1193 286
31 Agata Kuć Stargard Szczeciński 114.27 5.0 3989 1285 389
32 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 128.10 5.0 3973 1188 260
33 Bogusław Szyszka Oława 139.27 5.0 3945 1212 98
34 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.96 5.0 3876 1199 272
35 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 128.71 5.0 3875 1180 327
36 Kacper Zegadło Warszawa 131.19 5.0 3815 1210 19
37 Wojciech Morawski Gliwice 115.80 5.0 3802 1210 135
38 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 131.85 5.0 3765 1294 -84
39 Barbara Obremska Wrocław 128.61 5.0 3760 1125 144
40 Adam Janicki Łódź 116.58 5.0 3756 1238 49
41 Urszula Solarska Łódź 109.20 5.0 3612 1129 210
42 Marcin Stachowski Wydartowo I 100.00 5.0 3575 1149 117
43 Dorota Stachowska Wydartowo I 122.06 5.0 3574 1256 -347
44 Ryszard Korpalski Wójtowice 112.75 5.0 3572 1221 -71
45 Teresa Pawlik Lubin 117.40 5.0 3528 1219 -187
46 Marta Ćwiek Radomsko 117.58 5.0 3511 1196 -331
47 Wojciech Gonet Wrocław 111.06 5.0 3461 1219 -282
48 Rafał Wesołowski Warszawa 133.34 4.0 3852 1119 344
49 Dariusz Ulatowski Tuchola 100.00 4.0 3707 991 180
50 Czesława Pawłowska Wrocław 108.70 4.0 3680 1041 44
51 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 114.88 4.0 3667 1041 50
52 Michał Szymkowski Wrocław 119.49 4.0 3653 1001 -26
53 Michał Landowski Police 100.00 4.0 3651 996 179
54 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.76 4.0 3640 1074 -129
55 Andrzej Rechowicz Katowice 123.23 4.0 3596 1130 -76
56 Przemysław Pawlic Wrocław 122.24 4.0 3569 1025 305
57 Monika Siemaszko Lipiany 109.87 4.0 3543 1089 -169
58 Paweł Morga Warszawa 121.12 4.0 3529 1083 -41
59 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 126.64 4.0 3501 1155 -168
60 Laura Pisula Wrocław 101.72 4.0 3370 1137 -384
61 Rafał Świątek Wrocław 103.81 4.0 3272 997 -392
62 Robert Wagner Wrocław 105.16 4.0 3213 1055 -229
63 Łukasz Sornek Mikołów 119.54 4.0 2616 897 179
64 Jerzy Tatarczuk Warszawa 102.68 4.0 2449 869 -206
65 Agata Stachowska Wydartowo I 100.00 3.5 3139 866 -181
66 Maciej Pietrasik Nowogard 100.00 3.0 3642 892 66
67 Sławomir Wolski Wrocław 115.47 3.0 3197 1044 -497
68 Joanna Pawlińska Bielany Wrocławskie 100.00 3.0 3173 957 -376
69 Joanna Zborowska Wrocław 100.00 3.0 3053 794 -413
70 Jolanta Raszewska-Marczak Żagań 100.00 3.0 3005 919 -415
71 Michał Trumpus Wrocław 127.92 3.0 2795 808 -52
72 Łukasz Szałkiewicz Wrocław 123.70 3.0 2476 763 36
73 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 2.5 3226 696 -39
74 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 2.5 2538 714 -1061
75 Monika Rogowska Oława 100.00 2.5 2310 760 -1116
76 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 111.16 2.0 3370 846 -258
77 Agnieszka Trumpus Wrocław 100.00 1.5 1680 454 -525
78 Magdalena Sulejewska Kraków 100.00 1.0 3136 668 -486
79 Jan Sawoniuk Wrocław 100.00 0.5 1962 476 -1620

Runda nr 10

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Dariusz Maciejuk 298 : 534 Michał Alabrudziński
2 Łukasz Tuszyński 381 : 380 Grzegorz Kurowski
3 Tomasz Ciejka 353 : 332 Bronisław Parada
4 Kamil Górka 388 : 379 Krzysztof Obremski
5 Dariusz Kosz 401 : 369 Jerzy Luter
6 Stanisław Rydzik 530 : 274 Juliusz Czupryniak
7 Mateusz Królikowski 414 : 285 Małgorzata Sulejewska
8 Bartosz Morawski 479 : 348 Michał Burak
9 Jerzy Matyasik 377 : 471 Radosław Jachna
10 Karol Waniek 366 : 425 Małgorzata Szczygieł
11 Michał Puchowski 491 : 251 Dariusz Kuć
12 Waldemar Czerwoniec 340 : 363 Ryszard Żydaczewski
13 Agata Kuć 348 : 353 Tomasz Suchanek
14 Urszula Solarska 308 : 344 Zbigniew Wietecki
15 Miłosz Wrzałek 530 : 281 Dorota Stachowska
16 Ryszard Korpalski 338 : 364 Ziemowit Pazda
17 Ireneusz Moralewicz 371 : 308 Teresa Pawlik
18 Szymon Figurski 397 : 390 Leszek Dobrowolski
19 Rafał Wesołowski 317 : 449 Justyna Górka
20 Monika Siemaszko 298 : 348 Zdzisław Figurski
21 Andrzej Rechowicz 360 : 443 Bogusław Szyszka
22 Wojciech Morawski 366 : 360 Przemysław Pawlic
23 Dariusz Ulatowski 323 : 354 Marta Ćwiek
24 Laura Pisula 285 : 375 Adam Janicki
25 Andrzej Kwiatkowski 386 : 368 Krzysztof Sporczyk
26 Kacper Zegadło 439 : 356 Robert Wagner
27 Wojciech Gonet 374 : 358 Czesława Pawłowska
28 Agata Stachowska 375 : 451 Barbara Obremska
29 Maciej Pietrasik 313 : 329 Marcin Stachowski
30 Michał Szymkowski 392 : 308 Joanna Pawlińska
31 Sławomir Wolski 336 : 417 Dorota Kuć
32 Krzysztof Borodziuk 456 : 181 Jolanta Raszewska-Marczak
33 Alicja Puchowska 185 : 477 Michał Landowski
34 Monika Rogowska 187 : 417 Paweł Morga
35 Rafał Świątek 349 : 294 Marcin Radwański
36 Joanna Zborowska 374 : 192 Jan Sawoniuk
37 Magdalena Sulejewska 300 : 388 Konrad Łukaszewicz

Rozstawienie do rundy 10.

Gospodarz Stół Gość
Dariusz Maciejuk 1 Michał Alabrudziński
Łukasz Tuszyński 2 Grzegorz Kurowski
Tomasz Ciejka 3 Bronisław Parada
Kamil Górka 4 Krzysztof Obremski
Dariusz Kosz 5 Jerzy Luter
Stanisław Rydzik 6 Juliusz Czupryniak
Mateusz Królikowski 7 Małgorzata Sulejewska
Bartosz Morawski 8 Michał Burak
Jerzy Matyasik 9 Radosław Jachna
Karol Waniek 10 Małgorzata Szczygieł
Michał Puchowski 11 Dariusz Kuć
Waldemar Czerwoniec 12 Ryszard Żydaczewski
Agata Kuć 13 Tomasz Suchanek
Urszula Solarska 14 Zbigniew Wietecki
Miłosz Wrzałek 15 Dorota Stachowska
Ryszard Korpalski 16 Ziemowit Pazda
Ireneusz Moralewicz 17 Teresa Pawlik
Szymon Figurski 18 Leszek Dobrowolski
Rafał Wesołowski 19 Justyna Górka
Monika Siemaszko 20 Zdzisław Figurski
Andrzej Rechowicz 21 Bogusław Szyszka
Wojciech Morawski 22 Przemysław Pawlic
Dariusz Ulatowski 23 Marta Ćwiek
Laura Pisula 24 Adam Janicki
Andrzej Kwiatkowski 25 Krzysztof Sporczyk
Kacper Zegadło 26 Robert Wagner
Wojciech Gonet 27 Czesława Pawłowska
Agata Stachowska 28 Barbara Obremska
Maciej Pietrasik 29 Marcin Stachowski
Michał Szymkowski 30 Joanna Pawlińska
Sławomir Wolski 31 Dorota Kuć
Krzysztof Borodziuk 32 Jolanta Raszewska-Marczak
Alicja Puchowska 33 Michał Landowski
Monika Rogowska 34 Paweł Morga
Rafał Świątek 35 Marcin Radwański
Joanna Zborowska 36 Jan Sawoniuk
Magdalena Sulejewska 37 Konrad Łukaszewicz